Gefotografeerde evenementen

Datum Plaats Evenement
ma 28-03-16 Vlissingen Moreau Gymnastics Tour
za 26-03-16 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
zo 31-01-16 Almelo IISPA Turntoernooi
za 30-01-16 Almelo IISPA Turntoernooi
vr 29-01-16 Zutphen ROC Dans te Zutphen - Kunstzinnig
za 12-12-15 Zierikzee 1e Voorwedstrijd divisie 1‐2‐3 + N1‐N2‐N3‐N4
za 28-11-15 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2015 Zaterdag
zo 29-11-15 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2015 Zondag
za 05-09-15 Apeldoorn Triathlon Apeldoorn 2015
za 23-05-15 Apeldoorn GIGANTisch 2015 Zaterdag
vr 22-05-15 Apeldoorn GIGANTisch 2015 Vrijdagavond
ma 06-04-15 Vlissingen Moreau Gymnastics Tour
za 04-04-15 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
vr 30-01-15 Zutphen ROC Zutphen - 9x Shakespeare
zo 18-01-15 Zierikzee 2e voorwedstrijd District divisie 2, N2, jeugd N3.

Voor ZWN ook de regiofinale divisie 2, N2 en Jgd 1 N3

za 17-01-15 Zierikzee 2e voorwedstrijd District divisie 2, N2, jeugd N3.

Voor ZWN ook de regiofinale divisie 2, N2 en Jgd 1 N3

zo 30-11-14 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2014
za 29-11-14 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2014
za 05-07-14 Apeldoorn Uitvoering NTK Apeldoorn - Avond
zo 29-06-14 Amsterdam Voorstelling Wladimir Dance Studios
ma 20-06-14 Beekbergen ATK Vrijdagavond Dames en Heren
ma 21-04-14 Vlissingen Moreau Gymnastics Tour
za 19-04-14 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
zo 02-03-14 Bergschenhoek Robers VGO turntoernooi (Kwartfinale TD)
za 01-03-14 Bergschenhoek Robers VGO turntoernooi (Kwartfinale TD)
za 15-02-14 Nieuwleusen Finale 3e divisie Overijssel
zo 15-12-13 Almelo PW1 1e divisie & Talenten District Oost
zo 01-12-13 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2013
za 30-11-13 Hellendoorn TSR Turntoernooi 2013
vr 04-07-13 Zutphen ROC Zutphen - Eigen werk voorstelling
zo 30-06-13 Zaandam Balletstudio Marieke van der Heijden - De geheime tuin
za 29-06-13 Apeldoorn Jazzdansavond NTK - Girlpower
za 01-06-13 Hoogwoud Bondskampioenschappen 1e divisie
zo 26-05-13 Dordrecht Bondskampioenschappen 2e divisie Toestelfinales
zo 26-05-13 Dordrecht 3e Kwalificatie N1 & 2e Kwalificatie Eredivisie jeugd
za 25-05-13 Dordrecht Bondskampioenschappen 2e divisie
zo 14-04-13 Apeldoorn Demogyjada Ochtendprogramma
ma 01-04-13 Vlissingen Moreau Gymnastics Tour
za 30-03-13 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
za 09-03-13 Tilburg Voorwedstrijd 1e en 2e divisie - Regio zuid & 1e Kwalificatie N1
zo 10-03-13 Tilburg Voorwedstrijd 1e en 2e divisie - Regio zuid & 1e Kwalificatie N1 & 2e EK Kwalificatie Eredivisie Senior
zo 18-11-12 Hellendoorn Turnschool Rijssen Turntoernooi
za 17-11-12 Hellendoorn Turnschool Rijssen Turntoernooi
za 03-11-12 Breda Brakkentoernooi rugby
zo 24-06-12 Zaandam Cursistenvoorstelling Balletstudio Marieke van der Heide
za 23-06-12 Apeldoorn Dansavond NTK
za 23-06-12 Zaandam Cursistenvoorstelling Balletstudio Marieke van der Heide
za 16-06-12 Apeldoorn Apeldoornse Turn Kampioenschappen A en B
vr 15-06-12 Beekbergen Apeldoornse Turn Kampioenschappen Superklasse
zo 03-06-12 Waalwijk BK 1e divisie - Toestelfinales
zo 03-06-12 Waalwijk 3e kwalificatiewedstrijd Eredivisie
zo 03-06-12 Waalwijk BK Talenten divisie
za 02-06-12 Waalwijk BK 1e divisie
zo 13-05-12 Almelo Polman Gymnastics - BK 2e divisie - Toestelfinales
zo 13-05-12 Almelo Polman Gymnastics - 2e kwalificatiewedstrijd Eredivisie Jeugd
zo 13-05-12 Almelo Polman Gymnastics - 3e kwalificatiewedstrijd Talentendivisie
za 12-05-12 Almelo Polman Gymnastics - BK 2e divisie
za 14-04-12 Utrecht BK 3e divisie - Wedstrijd 3
ma 09-04-12 Vlissingen Moreau Gymnastics Tour
za 07-04-12 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
za 21-01-12 Tilburg Regiokampioenschappen ere t/m 2e divisie
zo 22-01-12 Tilburg Regiokampioenschappen ere t/m 2e divisie
zo 18-12-11 Woerden Bosan Gymnastics Cup
za 17-12-11 Woerden Bosan Gymnastics Cup
za 26-11-11 Beekbergen Verenigingswedstrijd NTK
za 25-06-11 Apeldoorn Uitvoering NTK
za 18-06-11 Apeldoorn Apeldoornse Turn Kampioenschappen A & B
vr 17-06-11 Beekbergen Apeldoornse Turn Kampioenschappen Superkl.
ma 25-04-11 Vlissingen Tech-Care Turn Cup
za 23-04-11 Vlissingen Zeeuwse Kampioenschappen
za 09-04-11 Lelystad 5e divisie Gelderland PW2
za 05-03-11 Apeldoorn Uitvoering KDO
zo 28-11-10 Hellendoorn TSE toernooi
za 27-11-10 Hellendoorn TSE toernooi
za 20-11-10 Beekbergen Verenigingswedstrijd NTK
  Rotterdam WK Turnen
za 26-06-10 Apeldoorn Dansavond NTK Apeldoorn
zo 13-06-10 Zaandam Balletstudio Marieke van der Heijden
Eindvoorstelling Snegurochka
za 12-0610 Apeldoorn Apeldoornse Turn Kampioenschappen
A en B niveau
vr 11-06-10 Beekbergen Apeldoornse Turn Kampioenschappen
Superklasse
Oudere foto's